Praca dla opiekunki – Niemcy

Praca przy opiece nad osobą ograniczoną ruchowo, chorą, starszą, niepełnosprawną – to dla wielu Niemców zajęcie wymagające sporego poświęcenia, do którego może być trudno znaleźć odpowiednią osobę, z kolei dla opiekunek z Polski często okazja, by zarobić wypłatę, o którą może być niełatwo w Polsce. Laxo Care to pośrednik świadomy tego, że dla przeciętnej polskiej opiekunki Niemcy mogą być celem pracy sezonowej, dlatego też podstawowe założenie w przypadku ofert to wyjazd na 2 miesiące – jednakże z możliwościami przedłużenia w zależności od sytuacji. Jest wiele potencjalnych powodów, by zamiast szukania ofert na własną rękę chcieć skorzystać z pośrednika w postaci Laxo Care, między innymi:

  • podpisanie umowy i opłacanie składek
  • pewna wypłata na czas
  • dojazd na miejsce i z powrotem
  • nadzór konsultanta i pomoc z wszelkimi problemami na miejscu

Wszystko to składa się na wizję pracy zagranicą, która nie wywoła w żadnym momencie uczucia zagubienia, pozwalając mieć zawsze pewność co do każdej sytuacji. Zaangażowana pomoc każdej opiekunce to jeden z priorytetów w pracy Laxo Care.

Siedziby w Wielkopolsce i lubuskim

Oferty pracy dla opiekunki w Niemczech można przeglądać na stronie internetowej firmy, Laxocare.pl. Osobisty kontakt możliwy jest w trzech miastach: w województwie wielkopolskim w Poznaniu i Ostrowie Wielkopolskim, oraz w położonej w lubuskim Nowej Soli. W przypadku każdej oferty już na stronie podane są najbardziej podstawowe informacje o pacjencie, wymaganiach dotyczących pracy oraz przygotowania opiekunki, a także miejsca pracy oraz wypłaty. Kontaktując się z Laxo Care można jednak ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły, tak by móc mieć pewność wyjazdu zgodnego z oczekiwaniami i potrzebami.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993

Zobacz także:

Księgi rachunkowe

Księgi rachunkowe

Wygodna praca dla każdego tłumacza

Wygodna praca dla każdego tłumacza

Doświadczony odbiorca tuczników

Doświadczony odbiorca tuczników

Wrocław – hydraulik

Wrocław – hydraulik

Postaw na profesjonalne odzyskiwanie należności

Postaw na profesjonalne odzyskiwanie należności